Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj 30.-31.7.2016

Plakát

Propozice

Zpravodaj

FOTOGRAFIE

 

Vážení sportovní přátelé,
 
KLADENSKÝ POHÁR 2016 si odvezla pražská Slavia a obhájila tak loňské vítězství.
Ve finálovém duelu porazila Zbrojovku Brno 4:1. Z finálových týmů vzešli i nejlepší jednotlivci turnaje. Nejlepším brankářem se stal Adam Stejskal ze Zbrojovky. Nejlepším hráčem byl vyhlášen slávista Lukáš Hroník a cenu pro nejlepšího střelce získal Adam Toula, rovněž hráč SK Slavia Praha.
Bronzové medaile vybojoval Baník, když vyhrál v duelu o 3. místo s Duklou Praha poměrem 2:1.
Stejným výsledkem 2:1 skončil i zápas o 5. místo, Bohemka prohrála s Trenčínem. A v souboji o 7. místo zdolalo domácí Kladno pražský Meteor 3:0.
Tento skvělý turnaj pro kategorii U15 se v Kladně již podruhé uskutečnil zejména díky sponzorům, kterými jsou pan Jiří Koldinský a panové Roman a Tomáš Šrobovi. Za výraznou podporu děkujeme také městu Kladnu, v čele s primátorem Milanem Volfem.
Slavnostního vyhlášení za přítomnosti kamer ČT, které s bravurou odmoderoval pan Zdeněk Vrba, se zúčastnili a ceny předali: kladenský primátor mgr. Milan Volf, trenér výběru ČR U15 Petr Janoušek a Radek Šírl, bývalý reprezentat a legionář.
Musím také poděkovat dalším sponzorům. Společnostem VESETA, DR. OETKER a LA LORRAINE.
Za spolupráci děkuji panu Tomáši Šrobovi, panu Jeřábkovi, panu Novákovi, panu Donátovi, panu Černému, panu Vejražkovi, slánské firmě Braun, manželům Filipovým, slečně Břehové, panu Dolákovi, paní Daušové, paní Linkové a také pánům rozhodčím, správcům a zdravotníkům...... Speciální dík si zaslouží pan Jaroslav Hrubeš, bez kterého by tento turnaj vůbec nebyl.
 
VE ČTVRTEK 4.8.2016 OD 12:50 se bude na programu ČT SPORT vysílat cca 10-ti minutová reportáž. Bude několikrát reprízována a také bude k vidění na internetových stránkách ČT.
 
Článek o turnaji vyjde v Kladenském Deníku ve čtvrtek nebo v pátek. Poté bude k vidění i na webu kladenskydenik.cz 
 
Všem zúčastněným týmům děkuji za spolupráci, věřím že se Vám u nás líbilo a těším se,
až se znovu uvidíme za rok na turnaji s názvem KLADENSKÝ POHÁR 2017.