Sport Invest Cup 28. 1. 2017

Sport Invest Cup 28. 1. 2017 - VÝSLEDKY.xls

Fotografie

Vážení sportovní přátelé,

vítězem již 9. ročníku SPORT INVEST Cupu ( v tomto roce pro kategorii U15 ) se v sobotu 28.1.2017 v kladenské hale stal tým Bohemians 1905. Druhé místo obsadil Meteor Praha. Na 3. a 4. místě se umístily kladenské týmy. Další pořadí: 5. Viktoria Žižkov, 6. Karlovy Vary, 7. Vyšehrad, 8. Admira, 9. Ústí nad Labem, 10. Praga Praha.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Dominik Šnajdr z pražské Admiry, nejlepším hráčem kladenský Martin Klimt a cenu pro nejlepšího střelce vybojoval Janis Mach z Meteoru Praha.

Ceny předával za SPORT INVEST GROUP pan Lukáš primus, manažer pro rozvoj hráčů a pan Jan Pejša, kladenský odchovanec a bývalý ligový hráč Opavy a Českých Budějovic.

Musím také poděkovat panu Viktoru Kolářovi, šéfovi SPORT INVESTU, za dlouholetou podporu tohoto turnaje. Za podporu také děkuji společnostem La Lorraine, Dr. Oetker a Veseta.

Turnaj s přehledem odřídila dvojice rozhodčích Stanislav Laštovička a Tomáš Pejša.

Děkuji také všem týmům za účast a za spolupráci a také divákům za hojnou účast.

Těším se na vás příští rok, na jubilejním 10. ročníku SPORT INVEST Cupu.